top of page

Překvapte ty, které máte nejraději

báječné hračky konečně v ČESKÉ REPUBLICE      swiss made
proč to děláme

Vymýšlet a tvořit hračky je pro společnost ACTIVE PEOPLE přímo vášeň.  Ta nejlepší práce je ta, která dokáže lidi rozesmát , udělat je šťastnými a přinést radost do jejich srdcí!

Hračky společnosti ACTIVE PEOPLE vás rozhýbou, povzbudí představivost

a  rozvinou vaší kreativitu.

Hračky pro mysl, tělo a duši...

                  

                             Toys for mind,body & soul

co děláme
kdo jsme

Jsme výhradní distributor švýcarské společnosti ACTIVE PEOPLE, která vymýšlí, vyvíjí a vyrábí hračky. Takové, které vám ukáží, jak zruční, šikovní a okouzlující můžete být! 

HLEDÁME NOVÉ TALENTY !! - kdo bude další šampion?? Zvládneš základní triky? Ozvi se nám. Napiš email (info@activepeople.cz) nebo se s námi spoj přes Facebook. Kdo ví, třeba se staneš členem mezinárodního teamu Paddleball... Těšíme se !!

Hračky od ACTIVE PEOPLE ovšem nejsou určeny pouze dětem - citujeme z milého emailu od paní Brůnové, speciální pedagožky, která tyto hračky používá rámci terapie a výuky se svými svěřenci v Domově pod hradem Žampach "Vaše výrobky jsou opravdu velice přínosné pro výuku jemné motoriky, procvičování barev, orientace v prostoru, odhadu vzdálenosti.A je opravdu perfektní, že AP pomůcky, nejsou primárně určeny pro děti, takže s nimi rádi pracují i dospělí klienti."
 

       N O V I N K A

 TESTOVÁNO v ábíčku : páni redaktoři z ABC si vyzkoušeli naše hračky - nejen to, dokonce o nich i napsali.
  A které to jsou?  * PADDLEBALL a KIWIDO acrobatic  + nově i para2 ONE*

para2 ONE- klasika Paddleball v novém a ORIGINÁLNÍM provedení ! Asymetrický tvar, revoluční design, lehká do ruky a moc pěkně tvarovaná pálka pro Vás :) Nově lze hrát back - i forehand, délku gumičky lehce nastavíte podle hracího stylu, v balení kreslené tipy na 10 triků a nově se 2ma míčky!! Svou pálku si objednejte zde

  • Active People vyvíjí a vyrábí hračky již 30 let.

  • Konečně jsou dostupné i u nás!

  • Na těchto stránkách se vám pokusíme poskytnout co nejvíce informací.

 hračky AP konečně v ČESKÉ REPUBLICE

© 2015 Active People cz

bottom of page